Kurumsal

Hakkımızda

Ahu Diyaliz Merkezi, Ahu Hastanesi çatısı altında 2003 yılında kurulmuştur.
Merkezimiz; hem bölgede yaşayan hem de dünyanın dört bir yanından gelen diyaliz hastalarına Marmaris’in eşsiz güzelliğinde tedavi olma şansı vermektedir. Ahu Diyaliz Merkezi her yıl yüzlerce yerli ve yabancı hastaya ev sahipliği yapmaktadır.

Ahu Diyaliz Merkezi konusunda uzman ve güler yüzlü diyaliz ekibi, FRESENIUS 4008 S- V 10 Clasic makineleri, otomatik hasta koltuğu, her hastanın kendisine ait izleyebileceği TV, internet olanağı ile her türlü konforu sunmaktadır.

Ahu Diyaliz Merkezi hastaları ulaşımını da sağlamaktadır. Merkeze ait servis aracımız hastalarımızı kaldıkları yerden alarak güvenli bir şekilde Diyaliz Merkezimize getirmekte, tedavi sonrasında tekrar kaldıkları yere bırakmaktadır.

Misyonumuz;

Böbrek yetmezliği nedeniyle diyalize girmesi gerektiği için tatil yapma olanağı bulamayan hastalarımıza ve bölge hastalarına tatil ve tedaviyi birleştirerek, sağlık hizmetini çağdaş standartlarda, kesintisiz, kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir, hasta memnuniyetine önem veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz;

Sağlık sektöründe güvenilir bir marka olarak, uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Kurum Değerlerimiz;

Misyon ve Vizyonumuzu uygularken, çağdaş ve uluslararası standartlardan ödün vermemektir.